Salon optyczny

W Salonie Optycznym Lord oferujemy:

 • soczewki firmy Zeiss Hoya IZO: antyrefleksyjne, jednodniskowe, dwuogniskowe, progresywne.
 • do pracy przy komputerze, do bliży i odległości pośrednich.
 • przeciwsłoneczne, polaryzacyjne. Zmniejszają odbicia światła od innych przedmiotów, np. maski samochodu, jezdni czy powierzchni wody, dlatego polecane są szczególnie dla kierowców i wędkarzy
 • indeksowane, asferyczne. Soczewki o zredukowanej nawet do 50% grubości, lekkie i estetyczne, dlatego odpowiednie dla osób o znacznej wadzie wzroku. Nie powiększają ani nie pomniejszają oczu i są znacznie bardziej płaskie od zwykłych szkieł.
 • fotochromowe (Photo Fusion, Transitions


okulista_pinczow_salon_optyczny_okulary001.jpg
 

Proponujemy duży wybór opraw wiodących producentów między innymi: VOGUE. RAY BEN EMPORIO  ARMANI, BERGMAN, GIOFERRARI,OLIVIERO CONTINI, OPERA, SHILUETTE, ANTIDOTUM oraz wiele innych.

W sprzedaży posiadamy: suplementy diety, krople nawilżające, soczewki kontaktowe, płyny do soczewek kontaktowych.

Lepsze widzenie oznacza na pewno lepszą jakość życia. Podstawą dla lepszego widzenia jest  wybór odpowiednich soczewek okularowych.

W naszym salonie, gwarancją jakości, jest certyfikat,  Zeiss – Partner przyznawany nielicznym salonom w Polsce – zapewniający klientom profesjonalny dobór, wykonanie i serwis najbardziej zaawansowanych szkieł okularowych.

Korzystając z produktów ZEISS zarówno my jak i i nasi klienci polegają na ponad 160 latach doświadczenia i wiodącej innowacyjności w różnych dziedzinach optyki. To właśnie dlatego astronauci, Google Earth, laureaci Nagrody Nobla oraz hollywoodzcy reżyserzy pokładają swoje zaufanie w elementach optycznych ZEISS.

Od roku 1912 doświadczenie to jest obecne w każdej parze precyzyjnych soczewek do okularów, jaką wyprodukowała firma Zeiss. W tym właśnie roku miało miejsce wyprodukowanie soczewki Punktal. Wówczas po raz pierwszy zastosowano ogromne doświadczenie w dziedzinie optyki na potrzeby soczewek okularowych. Od tego czasu firma Zeiss stawia na coraz lepsze widzenie.

ZEISS gwarantuje najwyższą precyzję soczewek, znacząc każdą soczewkę znanym na całym świecie grawerunkiem litery „Z”.

Bardzo ważną rolę w procesie dobrego widzenia odgrywają tak zwane parametry ustawienia okularów, to znaczy, że ułożenie różnych opraw okularowych u każdego klienta będzie przyjmowało różne  wartości.

Aby zapewnić naszym klientom najwyższy komfort widzenia, pomiarów dokonujemy urządzeniem firmy Zeiss i.Terminal® 2. Urządzenia ZEISS zrewolucjonizowały w szczególności procedurę konsultacji i analizy. Są one kluczem dla precyzyjnego dopasowania soczewek okularowych i tym samym zagwarantowania lepszego widzenia. Wyjątkowa precyzja i dopasowanie soczewek gwarantują zadowolenie klientów.

i.Terminal® 2: ręczne pomiary to już przeszłość.

i.Terminal® 2 jest systemem do centracji kolejnej generacji, który pozwala na przeprowadzanie wszelkich pomiarów potrzebnych do dopasowania soczewek w szybki, prosty i precyzyjny sposób.

salon_optyczny_lord001.jpg
 

i.Terminal® 2 mierzy dokładnie wymagane parametry centracji (takie jak rozstaw źrenic oddzielnie dla każdego oka, wysokość krzyża centracji, kąt pantoskopowy, kąt krzywizny oprawki oraz odległość od rogówki . i.Terminal® 2 Zapewnia pacjentowi najwyższej jakości usługę oraz pozwala spędzić większą ilość cennego czasu na wyborze odpowiednich soczewek.

Korzyści dla użytkownika:

 • Pozwala uniknąć błędów w dopasowaniu, mogących zmniejszyć wydajność soczewki o ponad 40%.
 • Parametry takie jak PD ,odległość soczewki od rogówki, wysokość krzyża centracji są obliczane z dokładnością do 1/10 milimetra.
 • Automatyczne ogniskowanie oraz opatentowana technologia kontrolowania konwergencji zapewnia precyzyjne pomiary.
 • Możliwość łatwego dostosowania do pacjentów o różnym wzroście - od dzieci po koszykarzy ( na wysokości oczu od 110 do 195 cm).

Mamy również dla państwa wiele promocji okolicznościowych. Gwarantujemy miłą i fachową obsługę.

Zapraszamy

Salon Optyczny Lord,
Plac Wolności 6,
28-400 Pińczów
tel. 731 857 087

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 9.00 - 17.00
Wtorek: 9.00 - 17.00
Środa:  9.00 - 17.00
Czwartek:  9.00 - 17.00
Piątek:  9.00 - 17.00
Sobota: 9.00-13.00

Salon optyczny

Liczba zdjęć w galerii: 6

 • Zobacz
 • Zobacz
 • Zobacz
 • Zobacz
 • Zobacz
 • Zobacz
1