Dobór soczewek kontaktowych sferycznych i torycznych

Lepsze widzenie oznacza na pewno lepszą jakość życia. Podstawą dla lepszego widzenia jest  wybór odpowiednich soczewek okularowych.

W naszym salonie, gwarancją jakości,  jest certyfikat,  Zeiss – Partner przyznawany nielicznym salonom w Polsce – zapewniający klientom profesjonalny dobór, wykonanie i serwis najbardziej zaawansowanych szkieł okularowych.

Korzystając z produktów ZEISS zarówno my jak i i nasi klienci polegają na ponad 160 latach doświadczenia i wiodącej innowacyjności w różnych dziedzinach optyki. To właśnie dlatego astronauci, Google Earth, laureaci Nagrody Nobla oraz hollywoodzcy reżyserzy pokładają swoje zaufanie w elementach optycznych ZEISS.

Od roku 1912 doświadczenie to jest obecne w każdej parze precyzyjnych soczewek do okularów, jaką wyprodukowała firma Zeiss. W tym właśnie roku miało miejsce wyprodukowanie soczewki Punktal. Wówczas po raz pierwszy zastosowano ogromne doświadczenie w dziedzinie optyki na potrzeby soczewek okularowych. Od tego czasu firma Zeiss stawia na coraz lepsze widzenie.

ZEISS gwarantuje najwyższą precyzję soczewek ,znacząc każdą soczewkę znanym na całym świecie grawerunkiem litery „Z”.